Paslaugos

PERKROVIMAS

ARVI AGRO yra išskirtinis logistikos terminalas Rumunijoje, kuris teikia birių ir fasuotų krovinių perkrovos paslaugas ir gali pasiūlyti birių krovinių perkrovos paslaugas iš plačios ant siauros geležinkelio vėžės. ARVI AGRO savo teritorijoje siūlo visiškai naują ir modernią įrangą, kuri leidžia vykdyti dviejų tipų birių krovinių perkrovimą:
– Produktai yra iškraunami iš vagonų plačios vėžės Rusijos geležinkeliuose ir nedelsiant pakraunami į vagonus ant siauros vėžės Europos geležinkelio.
– Produktai yra iškraunami iš geležinkelio vagonų ir nukreipiami į sandėlius, iš kurių gali būti pakrauti ant siauros vėžės  geležinkelio.
Birių krovinių tiesioginio perkrovimo iš vieno vagono į kitą pajėgumas yra 210 000 tonų per metus.
Birių krovinių perkrovimas iš sandėlių sudaro 110 000 tonų per metus.

IŠKROVIMAS
Produktai yra iškraunami iš vagonų ir nukreipiami į sandėlius laikymui.
Birių krovinių iškrovimo efektyvumas yra 332 000 tonos per metus.

PAKROVIMAS
Produkcija iš sandėlių keltuvu gali būti perkrauta į vagonus ir siauros vėžės Europos geležinkelyje, ir plačios vėžės Rusijos geležinkelyje. Perkrovimo efektyvumas yra 110 000 tonų per metus.

SANDĖLIAVIMAS
Pagrindinis ARVI AGRO sandėliavimo tikslas yra sukurti tokią sistemą, kuri būtų pritaikyta visų tipų sandėliavimui. Siekiant įgyvendinti išvardytus tikslus, mes teikiame šias paslaugas:

Uždaras sandėliavimas – 4200 kvadratinių metrų naujai pastatyto šiuolaikinio sandėlio, kuris talpina iki 6000 tonų birių krovinių ir iki 1300 tonų fasuotų krovinių.

Atviras sandėliavimas – kompanijos specialiai įrengta betonu išgrįsta atviro laikymo saugykla gali talpinti iki 3000 tonų fasuotų produktų.

E tipo muitinės sandėliavimas – muitinės sandėliai, kuriuose visos (Rumunijos ir kitų šalių) prekės gali būti saugomos ir privačių, ir juridinių asmenų tiek Rumunijos, tiek ir kitų šalių ar organizacijų. Muitinės sandėliuose galimas ne tik prekių laikymas, tačiau taip pat ir prekių pirkimo ar pardavimo sandorių sudarymas.

PAKAVIMAS IR PERPAKAVIMAS
Trąšų produktai yra pakuojami į 500kg ir 50 kg maišus.

PLATINIMAS IR PREKYBA
ARVI AGRO yra viena svarbiausių kompleksinių ir vienanarių trąšų importuotojų Rumunijoje. Tuo pačiu metu įmonė skiria nuolatinį dėmesį logistinių paslaugų ir specializuotų konsultacijų pasiūlymams.
Rumunijoje ARVI AGRO siūlo paslaugas visiems ūkininkams, kurie nori pasiekti gerų rezultatų  žemės ūkio augalų auginimo technologiniuose procesuose ir ne tik.
Teikiami aukštos kokybės produktai ir paslaugos, leido ARVI AGRO įsitvirtinti kaip konkurencingai ir pasitikėjimo vertai kompanijai.