APIE MUS

ARVI partnerystės trąšų įmonių istorija prasidėjo nuo prekybos kalio trąšomis dar 1994 metais. Vėliau sekė trąšų mišinių gamyba, o 2001 metais Marijampolėje buvo pastatyta ir pradėjo veikti pirmoji NPK kompleksinių granuliuotų trąšų gamykla. Dabar ARVI partnerystės trąšų verslas vienija gamyklas Lietuvoje ir Rusijoje bei trąšų prekybos ir perkrovos terminalą Rumunijoje. Iki šiol ARVI FERTIS yra vienintelė kompleksinių trąšų gamintoja Baltijos šalyse.

Modernią, beatliekinę kompleksinių granuliuotų trąšų technologiją įmonė įsigijo iš amerikiečių bendrovės „Sackett and Sons“. Ši trąšų gamybos technologija pasirinkta neatsitiktinai, o dėl galimybės paruošti platų asortimentą formulių, pritaikytų įvairių augalų poreikiams ir skirtingiems regionams. ARVI FERTIS gamykla gali gaminti daugiau kaip 250 kompleksinių trąšų formulių, tačiau nuolat kuriamos ir naujos  sudėtys, pritaikomos bet kokiai augalinei kultūrai ir dirvožemiui. Gamybos proceso metu, vienoje granulėje subalansuojamos visos augalui reikalingos medžiagos: azotas, fosforas, kalis ir kiti mikroelementai. Gaminamos visame pasaulyje populiarios trąšų formulės, tokios kaip NPK 15-15-15+S, NPK 8-20-30+S, NPK 5-15-25+S, kurių pagrindą sudaro kalio chloridas ir diamonio fosfatas. Tačiau specializuojamasi  į išskirtinių trąšų gamybą: chloro neturinčias trąšas, skirtas įvairių daržovių ir vaisių auginimui, specialias cukrinių runkelių auginimui skirtas trąšas ir kita.

ARVI FERTIS trąšų išskirtinumas – tai aukštas agronominis efektyvumas. Gaminamos trąšos yra be nitratų, todėl azotas neišplaunamas į gruntinius vandenis ir maisto medžiagos lieka dirvoje. Taip užtikrinamas sveikesnis ir kokybiškesnis derlius bei neteršiamas gruntinis vanduo. ARVI FERTIS trąšos ne tik gerina ar atstato dirvožemio pagrindines savybes, bet gali būti papildytos ir biologiniais priedais. Dėl trąšų sudėtyje esančių pagrindinių ir antrinių makroelementų ir mikroelementų: azoto, fosforo, kalio, sieros, magnio, boro ir cinko sinergijos augalai efektyviai įsavina maisto medžiagas.

ARVI FERTIS priklauso tarptautinei trąšų gamintojų asociacijai IFA (International Fertilizer Industry Association), įmonių nuosavybė – 12 trąšų gamybos patentų. Turimi tarptautiniai kokybės valdymo sistemos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatai, o už aukštos kokybės produkciją tarptautinėse parodose, trąšų verslo įmonės įvertintos medaliais ir apdovanojimais.

Mūsų trąšų gamykloje pagamintos trąšos eksportuojamos į Vakarų ir Rytų Europą, Aziją, Afriką ir Pietų Ameriką.

Oficialus ARVI FERTIS ir ARVI NPK trąšų pardavimų atstovas yra UAB “Baltkalis”.

 

>250

TRĄŠŲ FORMULIŲ

tūkst.t.

260

TRĄŠŲ PARDUODAMA PER METUS

>50

PRODUKCIJOS APDOVANOJIMŲ


12

TRĄŠŲ GAMYBOS PATENTŲ